İyilik köprüsü Ankadonation ile Kurulacak

Bünyesinden birçok yardım kuruluşu çıkaran Türkiye’de, dünyaya örnek bir yardımseverlik girişiminin tohumları atıldı. Ankadonation, yardımlara köprü oluyor, farklı sistemi ile dünyaya ilham oluyor!

Yardımseverliğin yaşamın bir parçası olduğu Türkiye, muhtaç kimselere yardım konusunda dünyada birçok zengin ülkeyi geride bırakmıştır. Kendi topraklarımızdaki muhtaç insanlara uzattığımız eller, bu yardım kuruluşlarıyla muhataplarına ulaşıyor. Ayrıca, sadece ülkemizde değil dünyanın dört bir yanında, birçok yardım kuruluşu muhtaç insanlara yardımda bulunuyor.

Yardımseverliğini dernekler ve vakıflar aracılığıyla gerçekleştiren halkımıza, yardımlarını muhtaç kimselere ulaştırmada yeni bir yöntem sunuluyor. Ankadonation, kurmuş olduğu yardım sistemi sayesinde bambaşka bir yardımseverlik oluşumunun tohumlarını atıyor. Ayni ve nakdi yardım konularında farklı bir sistem tercih eden Ankadonation, bu sistemiyle birçok iyiliğe kapı açacak.

Yardım Köprüsü

Ankadonation, temel olarak, yardım dernekleri ve firmalar arasında bir köprü vazifesi görüyor. Yardımda bulunmak isteyen firmaları ilgili yardım kuruluşlarına yönlendiren Ankadonation, ayrıca farklı bir yardım sistemiyle de ihtiyaç sahiplerine daha fazla yardımın ulaşmasını amaçlıyor. Yardımda bulunacak firmaların ayni veya nakdi yardım yapabilecek durumları olmadığı durumlarda, hizmet karşılığı yardım yapmalarına imkan tanıyan sistemiyle ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye çalışıyor.

Sponsorlar ve Destekleyiciler Yardımda Bulunuyor

Yardımda bulunmak isteyen firmalar Ankadonation aracılığıyla ilgili derneklere yönlendirilecek. Ayrıca, yardımını hizmet karşılığı yapmak isteyen firmalar için de farklı bir sistem düşünüldü. Ayni ve nakdi yardım yapmak isteyen firmalara, hizmet karşılığı yardımda bulunmak isteyen firmaları yönlendiren Ankadonation, bu sayede bir iyilik köprüsü kurmuş oluyor. Hizmet karşılığı yardım etmek isteyen firmaları Destekleyici Firmaların sunduğu paketler ile karşılayan, direkt yardımda bulunmak isteyen firmaları Sponsor Firma olarak adlandıran Ankadonation, bu sayede yardımlaşmaya da farklı bir boyut kazandırmak istiyor.