1. Ankadonation bir dernek ya da STK mıdır?: Ankadonation partnerlik üzerine kurulmuş bir oluşumdur. Yardım kuruluşları ve yardımseverler arasında köprü görevi görür.
  2. Nasıl sponsor olabilirim?: Sitemizde bulunan ihtiyaç haritasından dilediğiniz paketi seçip sponsor olabilirsiniz.
  3. Sponsorluk çeşitleriniz nelerdir?: Toplamda 2 adet sponsorluk çeşidimiz bulunmaktadır. Birincisi nakdi sponsorluk ve ikincisi ürün ihtiyaç sponsorluğudur.
  4. Nakdi sponsorluk nedir?: Nakdi sponsorluk gerektiren paketlerden birini seçmeniz halinde seçilen paket hangi STK’ya bağlı ise o STK’nın resmi banka hesabına ödeme yapmanız gerekir.
  5. Ürün/İhtiyaç Sponsorluğu Nedir?: Ürün veya ihtiyaç listesi bulunan bir paket seçmeniz halinde ilgili STK’ya ürünleri kargo ile gönderebilir veya STK görevlisi tarafından teslim alınır.
  6. Yardım yapılacak yerlerin kriterleri nelerdir? Dünya üzerinde ulaşabileceğimiz ve lojistik destek sağlayabileceğimiz bölgelerde tüm ihtiyaçları değerlendirip ihtiyaca binaen hareket ediyoruz.
  7. Faaliyet alanları nelerdir?: Dünya üzerinde ulaşabildiğimiz tüm ihtiyaç sahipleri, yardımsever kişi ve kuruluşlar faaliyet alanımızdadır.
  8. Destek paketimi ne zaman kullanabilirim?: Ankagency veya Digibus’tan alacağınız hizmeti şirket yöneticileriyle site üzerinden yada size verilen iletişim bilgileri üzerinden firma ve sizin için uygun bir zaman planlayabilir ve tarih net olmak koşuluyla ilerleyen zamanlarda da kullanabilirsiniz.